Menu
Kontakt

 ✆

  0905 614 832

    NONSTOP

 

 ✉

   SERVIS@AUTOSKLOIVANKA.SK

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Viac o výmene autoskla

Výmeny vykonávame podľa technologického postupu  s dôrazom na presnosť a čistotu práce

V ponuke:

- Výmena lepeného skla

- Výmena skla v gumenom ráme

- Čelné, bočné, zadné sklá

- Všetky typy osobných, dodávkových, SUV automobilov a kamiónov

Ľudia k nám často prichádzajú s obavami, že po výmene čelného skla to už "nebude ono". Ak je však sklo vymenené odborne, nepoznať rozdiel od pôvodného stavu. Základom správnej výmeny je dôkladne a v dostatočnom množstve nanesené lepidlo a perfektné uloženie nového skla na pôvodné miesto. Takto vymenené sklo opäť spevní skelet karosérie a lepidlo dokonale utesní obvod skla. Postup aj výsledok je potom taký istý ako v prvovýrobe. 

Pri výmenách používame originálne autosklá od výrobcov, ktorých zastrešuje firma AUTOVER. Dodávajú sklá do prvovýroby takmer všetkým európskym automobilkám. Na lepenie používame kvalitné lepidlá od výrobcu SIKA.

 

Výmena autoskiel v gumenom ráme...

Takzvané sklá do gumy alebo sklá osadené v gumenom tesnení sú požívané väčšinou v prípade kamiónov a na starších typoch osobných automobilov. Výhodou pri výmene takýchto skiel je časová nenáročnosť.

Pri starších automobiloch sa stáva, že okraj otvoru, v ktorom je osadené sklo, skoroduje. Korózia odtláča tesniacu gumu a cez tieto miesta začne do interiéru zatekať. Riešime to utesnením zatekajúcich miest špeciálnou tesniacou pastou. Ak nepomôže tesniaca pasta, je nutné vybrať sklo z karosérie, dať si opraviť skorodované miesta odborníkovi klampiarovi a nanovo sklo osadiť, pokiaľ je to možné s novou tesniacou gumou.