Menu
Kontakt

 ✆

  0905 614 832

    NONSTOP

 

 ✉

   SERVIS@AUTOSKLOIVANKA.SK

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Protislnečné fólie

... lepené na exteriérovú časť okna domu, bytu, kancelárie, budovy:  

  Zníženie teploty v interiéri o 3 až 5°C

✔ Široká paleta odtieňov

 V zime: odraz tepla späť do interiéru

 Súkromie – zrkadlový efekt

 Filtrácia UV žiarenia 99,9 %

 Záruka 5 rokov

 Ľahká údržba – ako bežné sklo


Objednávky na tel. č. 0905 614 832

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Technológia:

Všetky presklené plochy budovy či domu pôsobia esteticky moderne, ale sú energeticky veľmi náročné, či už na znižovanie teploty v lete, alebo na vykurovanie v zime. Zníženie energetických strát si v praxi často vyžaduje použitie viacerých ochranných opatrení, medzi najúčinnejšie a najobľúbenejšie patria moderné okenné fólie.

Fólie LLumar® aplikáciou na presklené plochy riešia väčšinu problémov súvisiacich so sklom. Sú výrobkom renomovanej anglickej firmy C.P. Films. 

Znižujú prestup slnečnej energie a zároveň umožňujú prestup viditeľného svetla. Fólie dodávajú budovám a objektom nový vzhľad za zlomok ceny v porovnaní s výmenou skiel.

Široká paleta odtieňov umožňuje zákazníkovi či projektantovi vybrať tú esteticky najvhodnejšiu, funkčne najúčinnejšiu fóliu.

Fólie LLumar® majú celý rad ďalších vlastností, ktoré zlepšujú komfort a bezpečnosť bývania či práce:

·       V lete Vám znížia prestup tepelných lúčov až o 81% - teplota v miestnosti Vám poklesne až o 3 - 5 °C a prispievajú k vytvoreniu tepelnej pohody a úsporám energie, ak je už inštalovaná klimatizácia.

· Filtráciou až 99,9% UV lúčov významne prispievajú k spomaleniu blednutia a znehodnocovania zariadenia v interiéroch (drevo, textil, umelecké predmety a pod.).

·        C.P. Films ako jediný výrobca fólií aplikuje UV filter:

 

1.    Do lepidla, čím zvýši jeho životnosť.

2. Priamo do polyesterovej fólie a stáva sa súčasťou základného materiálu. Toto dokonale chráni polymérový materiál a predlžuje jeho životnosť.

 

Tým, že je UV filter súčasťou samotnej fólie, je ho 9 násobne viac, ako pri ostatných konkurenčných fóliách, kde je aplikovaný len do lepidla.

 

  ·    V zimnom období výrazne obmedzujú únik tepla do exteriéru, až o 30% na každú presklenú plochu..

  ·     Výrazné zvýšenie odolnosti skla proti rozbitiu. Keď sa sklo aj rozbije, fólia ho čiastočne udrží pohromade, a tým sa znižuje riziko poranenia osôb.

  ·   Zvýšenie intimity prostredia – reflexné fólie sú zvnútra priehľadné a zvonku nepriehľadné. Vytvárajú tzv. zrkadlový efekt.

  ·         Všetky sa ľahko čistia a udržujú podobne ako bežné sklo

 

V ponuke aj:

 Zrkadlové fólie

✔ Matné fólie

 Bezpečnostné fólie